17.04.15

В ЖДУ ім. І.Франка на базі ННІ іноземної філології 15 квітня 2015 відбулася щорічна міжнародна науково-практична конференція «Трансформація мовного образу сучасного фахівця». ЇЇ особливістю є те, що фахівці немовних спеціальностей представляють свої доробки іноземними мовами.
Щороку активну участь у конференції приймають студенти-історики. І якщо раніше це в основному були магістранти історичного факультету, то цього разу до них приєднався другий курс. Це ще раз підтверджує, що історичний факультет активно переймає нові тенденції, які є актуальними в країні.
Щоб заохотити студентів не зупинятися на досягнутому рівні, а покращувати знання мови, організатори відзначили найкращі виступи грамотами. Чотири студенти історичного факультету отримала такі грамоти за найкращі виступи англійською мовою.
Бажаємо учасникам й успіхів у оволодінні іноземними мовами. А також сподіваємося, що на наступний рік представляти історичний факультет будуть ще більше наших студентів.Поділіться покликанням на наш сайт у своїх соціальних мережах:
Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More