19.05.15

ЦЕНТР ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ ТА ЄВРОАТЛАНТИЧНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ інформує:

Не «Газпромом» єдиним

Україна планує купувати у Росії не більше 50% необхідного обсягу імпортного газу, незважаючи на зниження ціни на російський газ. Ціна нині – менше 250 доларів за тисячу кубів. Блакитне паливо Україна купує в 5 європейських компаній. «Мінімум, який ми закуповуватимемо в Європейському Союзі – це 50% газу» - заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Нагорода Мартіну Шульцу

У німецькому міста Аахен відбулася церемонія вручення міжнародної премії імені Карла Великого Голові Європарламенту Мартіну Шульцу. Ця премія є найпрестижнішою нагородою, що присуджується політичним і громадським діячам або закладам за видатний внесок у розвиток Європи. У своєму виступі Мартін Шульц наголосив, що українська криза – не проблема одного народу. На Майдані українці відстоювали європейські цінності, тримали європейський прапор. Тож для людей усього світу Європа є бастіоном, який стоїть на захисті людської гідності. Саме з нею народи пов’язують надію на краще майбутнє – зазначив Мартін Шульц.

Унікальна єдність і солідарність з Україною


Більше половини країн Євросоюзу завершили процедури ратифікації Угоди про асоціацію України з ЄС. Ратифікували угоду Болгарія, Данія, Естонія, Велика Британія, Угорщина, Хорватія, Ірландія, Литва, Латвія, Мальта, Польща, Румунія, Швеція, Фінляндія, Словаччина та Люксембург. Завершують ратифікаційний етап Бельгія, Франція, Словенія.   

Поділіться покликанням на наш сайт у своїх соціальних мережах:
Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More