22.05.15

Круглий стіл «Безоплатна правова допомога: реалії та перспективи»

21 травня 2015 р. центр досліджень прав людини (керівник центру доцент О.П. Рудницька) при кафедрі спеціальних історичних дисциплін та правознавства Житомирського державного університету імені Івана Франка провів круглий стіл «Безоплатна правова допомога: реалії та перспективи». До участі в круглому столі долучилися члени Юридичної клініки, яка теж функціонує на цій же кафедрі і керівником якої є кандидат історичних наук, доцент  М. К. Новик.
У роботі взяли участь головні спеціалісти відділу реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Житомирській області Шабінська О.Д. та Бучинська Т.В., заступник директора Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Радушинська Наталія Вацлавівна, представники громадських приймалень Житомирського коледжу бізнесу і права, Житомирського національного агроекологічного факультету.

Учасники обговорили проблеми забезпечення права громадян України на безоплатну первинну правову допомогу в системі прав та свобод людини і громадянина. Наголосили на необхідності взаємодії Юридичної клініки Житомирського державного університету ім. Івана Франка, як ланки безоплатної первинної допомоги, з іншими аналогічними структурами міста Житомира. Особливу увагу привернула доповідь заступника директора Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Радушинської Н.В., яка була присвячена системі безоплатної вторинної правової допомоги в Україні.


 

Поділіться покликанням на наш сайт у своїх соціальних мережах:
Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More