18.05.15

ЦЕНТР ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ ТА ЄВРОАТЛАНТИЧНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ інформує:

Монополії «Газпрому» покладено край

За словами Президента України Петра Порошенка, вперше за 23 роки незалежності України монополії «Газпрому» в постачанні газу Україні покладено край. Частка «Газпрому» в імпорті газу в Україні за підсумками першого кварталу 2015 року становила лише 37%. 63% - це поставки від європейських партнерів України. Вони є глибоко диверсифікованими: у реверсних постачаннях задіяні більше десятки компаній.

Європейськість

Європейськість – це поняття не тільки географічне і матеріальне, а і ментальне. Без смогів, російських матюків, куп сміття, тютюнових «бичків» під ногами, плювків на тротуар і жуйки, що прикріплена під бильцем крісла в театрі.

Європейська відзнака Вінниці


Вінниця стала першим містом в Україні, яке отримало Європейську енергетичну відзнаку. Ця відзнака була започаткована Швейцарською Конфедерацією у 1988 році. Нині – це міжнародний інструмент підтримки міст, спрямований на підвищення енергоефективності, раціональне використання енергоресурсів, збільшення частки відновлювальних джерел в енергетичному балансі. За два роки інвестиції в енергоефективність міста збільшилися майже вдвічі і в 2014 році становили понад 23 мільйони гривень. 

Поділіться покликанням на наш сайт у своїх соціальних мережах:
Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More