16.06.15

ЦЕНТР ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ ТА ЄВРОАТЛАНТИЧНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ інформує:

Розмір і велич – це різні речі

Про це вкотре нагадали Росії лідери «Великої сімки» на саміті у Німеччині. Вони наголосили, що Росія повинна поважати і виконувати мінські угоди. А президент Європейської Ради Дональд Туск зауважив: «Якщо хтось із присутніх хоче обговорити будь-які зміни режиму санкцій стосовно Росії, то на даний момент може йтися лише про їхнє продовження і посилення. Євросоюз, як і всі члени «Великої сімки», надалі обстоює незалежність і суверенітет України» - зазначив Д.Туск.
На жаль, в Росії досі думають, що вона велика не тільки за розміром. Дійсно, Росія справді – «большая», але ніколи не була «вєлікой». Про це свідчать ганебні поразки у Кримській і російсько-японській війнах, величезні втрати в інших війнах.


Росія більше не стратегічний партнер
Європейського Союзу

 Європейській парламент прийняв рішення більше не розглядати Росію як стратегічного партнера Євросоюзу. Європейські парламентарі заявили, що Росія навмисне порушує демократичні принципи, фундаментальні цінності та міжнародне право. Про це свідчить пряма та опосередкована участь Росії у збройному конфлікті в Україні, незаконна анексія Криму, порушення територіальної цілісності Грузії, економічний тиск і політична дестабілізація ситуації в інших країнах-сусідах Європи.

Поділіться покликанням на наш сайт у своїх соціальних мережах:
Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More