31.03.16

Профорієнтаційна робота у с.Кодня Житомирського р-ну.

30 березня 2016 року доценти кафедри історії України Микола Кордон і Сергій Стельникович зустрілися з 11-класниками Коднянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирського району. У бесіді, яка пройшла у невимушеній атмосфері, було зазначено, що професія історика – найважливіша в науці. (Історія – універсальна наука, це – дійсно наука наук, бо все розвивається завдяки їй.) Знання минулих віків дає можливість краще зрозуміти сьогодення, оскільки теперішність має своє коріння в минулому.
М. Кордон і С. Стельникович презентували учням свої монографії, підручники та навчальні посібники і закликали здобувати освіту на історичному факультеті Житомирського державного університету імені Івана Франка, який (факультет) має всі умови для підготовки висококласних фахівців – потужний професорсько-викладацький колектив і сучасне методичне забезпечення навчального процесу.
У зв’язку з цим одинадцятикласники були ознайомлені з особливостями та специфікою цьогорічної вступної кампанії.Поділіться покликанням на наш сайт у своїх соціальних мережах:
Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More