18.04.16

Участь викладачів та студентів історичного у роботі науково-практичної конференції «Запоріжські єврейські читання – 2016»

14-15 квітня 2016 р. завідувач кафедри історії України Венгерська В.О., доцент кафедри Рудницька Н.В., студенти 3 курсу історичного факультету Магалецький Андрій та Цимбалюк Катерина взяли участь у роботі науково-практичної конференції «Запоріжські єврейські читання – 2016». Організаторами конференції виступили: Інститут вивчення Голокосту «Ткума» (Дніпропетровськ) та історичний факультет Запорізького національного університету. В роботі конференції взяли участь понад 80 учасників з різних університетів, наукових інституцій,  музеїв та громадських організацій України. В межах конференції проходив інтерактивний педагогічний семінар. Венгерська В. О. виступала із доповіддю «Штетли Правобережної України: вплив антисемітизму та модернізаційних процесів на їх руйнацію». Рудницька Н.В. презентувала напрацювання Центрів юдаїки та Лабораторії візуальної антропології і усної історії в контексті дослідження Голокосту на Житомирщині. Доповіді наших студентів на студентсько-аспірантській секції були визнанні кращими, за результатами виступів їх запросили взяти участь у конференції та конкурсі студентських наукових робіт, присвячених трагічній річниці початку масових розстрілів у Бабиному Яру. Заходи будуть проходити у жовтні – листопаді 2016 р. в Києві.

Завершилась конференція чудовою екскурсією Запоріжжям та о. Хортиця.   Поділіться покликанням на наш сайт у своїх соціальних мережах:
Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More