15.09.16

Подяка студентам-історикам від Інституту археології НАН України

Днями на адресу ректора ЖДУ імені Івана Франка професора  Петра Сауха надійшов лист-подяка від директора Інституту археології Національної академії наук України Петра Толочка.
У кореспонденції висловлюється подяка студентам четвертого курсу історичного факультету ЖДУ імені Івана Франка Зоряні Казак, Івану Свириденку, Віталію Матвійчуку за самовіддану та кваліфіковану допомогу у проведенні археологічних розкопок культурних нашарувань стародавнього Олевська в серпні поточного року.
Нагадаємо, що цьогоріч в  Олевську відновили археологічні розкопки на території Свято-Миколаївської церкви. Вперше, у 2009 році, археологічними розкопками в Олевську займались на замовлення міської ради. Цього разу замовником виступила церква.  Оскільки раніше кладовища робили навколо церкви, тому основні знахідки розкопок – цвинтар XVII століття, на якому були знайдені: кості, цвяхи від гробів, частини кераміки, залізні замки, ключі, монети тощо. Тіла, які були знайдені, перепоховали за ініціативи священика. Інші ж знахідки, серед яких є й польські монети XVIII та XVII століття, взяли на вивчення.Поділіться покликанням на наш сайт у своїх соціальних мережах:
Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More