01.02.18

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ СПЕЦІАЛЬНИХ ІСТОРИЧНИХ ДИСЦИПЛІН ТА ПРАВОЗНАВСТВА З МАЙБУТНІМИ АБІТУРІЄНТАМИ


31 січня 2018 р. викладачі кафедри спеціальних історичних дисциплін та правознавства Житомирського державного університету ім. Івана Франка доцент Рудницька О.П., доцент Магась-Демидас Ю.І. та старший викладач Зосімович О.Ю. відвідали Житомирську СЗОШ № 12 та провели профорієнтаційну роботу в 11-х класах.
Зустріч пройшла в формі правового тренінгу «Я маю права!», в рамках якого було проведено пізнавальну вікторину та короткий інформаційний екскурс в історію правової практики.
Крім того, викладачі кафедри розповіли про діяльність історичного факультету, ознайомили учнів із особливостями та перевагами спеціальностей, за якими тут здійснюється підготовка студентів, роздали рекламну продукцію факультету.
У ході зустрічі викладачі давали відповіді на питання одинадцятикласників, що стосувалися прав неповнолітніх, зокрема абітурієнтів, а також навчання на історичному факультеті.

Поділіться покликанням на наш сайт у своїх соціальних мережах:
Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More