20.06.18

День правових знань для допитливих істориків

 19 червня  члени історико-краєзнавчого гуртка «Допитливий історик» під керівництвом доцента кафедри спеціальних історичних дисциплін та правознавства О.Рудницької відвідали Головне територіальне управління юстиції у Житомирській області та Житомирський регіональний центр безплатної вторинної правової допомоги. Учасники дізналися про систему безоплатної правової допомоги, структуру органів юстиції області, основні напрямки роботи,  пілотні проекти Міністерства юстиції України, загальнодержавний проект «Я маю право!», а також відвідали архів відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції.
  З особливою зацікавленістю вони послухали інформацію про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх та яких правил поведінки слід дотримуватися у повсякденні, аби уникнути проблем із законом.

 Члени гуртка отримали практичні поради та  корисні правові матеріали, розроблені Головним територіальним управлінням юстиції у Житомирській області, а також мали змогу поміркувати над юридичними задачами.Поділіться покликанням на наш сайт у своїх соціальних мережах:
Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More